BRAMY GARAŻOWE

\

Więcej miejsca,lepsze wykorzystanie pomieszczeń,więcej możliwości

W ten sposób urzeczywistnisz swoje marzenia!

Brama garażowa - część faktycznego standardu życia.

Lekkobieżna i cicha, łatwa w obsłudze, trwała, nadzwyczaj bezpieczna, zajmująca mało miejsca i przyjemna dla oka: Bramy segmentowe górne firmy Normstahl oferują Ci prawdziwą jakość życia. Pierwszorzędna synteza innowacyjnej funkcjonalności i nowoczesnej estetyki:
  • Bramy segmentowe górne otwierają się pionowo do góry - nadają się zatem doskonale do garaży z niewielką ilością miejsca z przodu lub stojących przy drodze.
  • Dzięki montażowi za ościeżem można wykorzystać prawie całe światło otworu garażowego. Optymalne rozwiązanie również dla większych pojazdów.
  • Nasze bramy segmentowe górne przeznaczone są do wszystkich możliwych otworów garażowych lub do całkiem indywidualnych rozwiązań architektonicznych - z dużą ilością atrakcyjnego osprzętu nie musisz w niczym ograniczać swej swobody aranżacyjnej.
Zaufaj 60-letniemu doświadczeniu jednego z największych producentów markowych bram garażowych i zrób ze swojego garażu niepowtarzalny "oryginał". Z jakością i komfortem prawdziwej bramy segmentowej górnej firmy Normstahl.

 

 

 

,

AUTOMATYKA DO BRAM

 

 

 

 

 


WSPÓŁPRACUJEMY

 

 

Strona główna Strona główna Mapa strony Kontakt